תריסי גלילה

תריסי גלילה מהווים פיתרון מושלם להצללה מפני השמש ולמגן הראשון מפני הרוח והגשם. תריסי האלומיניום עמידים באופן יוצא דופן לכל מזג אויר ומשמשים אף כמוצר ביטחון נוסף לנעילת הבית. ישנם סוגים שונים של תריסי גלילה כאשר הנפוצים הנם תריס גלילה שלב אור , תריס גלילה שלב משוך ותריס גלילה שלב מוקצף.

תריסי הגלילה מיועדים להצללה בבתים פרטיים, מוסדות ציבור,מבנים תעשייתיים וסגירת חניונים וניתנים להפעלה על ידי סרט תריס בהפעלה ידנית, מנוע חשמלי עם מתג קיר ואף מנועים הנשלטים באמצעות שלט אלקטרוני.

תריסי הגלילה מגיעים בשלל צבעים ועוביים ומשמשים להצללה בכל גודל פתח.

צילונים כלואים בזכוכית החלון/הדלת

כחלק מפתרונות ההצללה ניתן לשלב צילונים הכלואים בזכוכית החלון או הדלת המופעלים באמצעות מגנט, חוט או הפעלה חשמלית כאשר באמצעותם יתן לווסת את כמות האור הנכנסת לבית על ידי כיוונון הצילון או סגירתו ופתיחתו בשלבים. לצלונים אלו יתרון משמעותי שאינם מתלכלכים או צוברים אבק והם מגיעים במגוון צבעים וניתן לשלבם בכמה סוגים של פרופיל אלומיניום.

צילון כבל חיצוני

צילון כבל חיצוני מאפשר פריסה של צילון על פני מפתח באופן ידני או חשמלי כאשר מוטות צילון רפפה מתכווננים המחוברים לכבלי מתכת הנאספים לתוך ארגז איסוף חיצוני. מוצר מודרני במראה נקי  והוא מיועד בעיקר להצללה בבתים פרטיים, בתי קפה ומוסדות ציבור.